Grafika & branding

První dojem dvakrát neuděláš! Lidé vás často soudí podle vzhledu. Proto skvělý branding je první krok k úspěšnému podnikání.

arrow_downward
Úvodní fotka stránky

Moderní vzhled prodává

Branding není pouze logo vaší firmy. Skrývá se v něm mnohem více… Vzpomeňte si třeba na firmy jako Apple nebo Coca Cola. V brandu těchto firem se skrývá vize, mise i vášeň pro jejich produkty. Proto vhodně a moderně vytvořený vizuál firmy je další krok do světa úspěšného podnikání. Použijte svůj brand jako záruku kvality.

Co umíme

 1. Tvorba loga a vizuální identity

  Kompletní vizuální styl pro vaši značku obsahující veškeré komponenty jako je logo v různých variantách, typografie, barevné schéma, ilustrace nebo fotografie. Vše v přehledném PDF s návodam, jak styl správně používat.

 2. Tvorba tiskovin

  Veškeré reklamní a upomínkové předměty jako jsou vizitky, letáky, slevové vouchery atd. Vše graficky navrhneme a případně i vyrobíme. Nemusíte se o nic starat.

 3. Fotografie

  Propagační fotografie vašich služeb, produktů na e-shop nebo na sociální sítě. Případně i firemní portréty lidí ve Vaší firmě. Představivosti se meze nekladou.

 4. Video

  Zvládneme super Stories natočené na iPhone. Ale taky profesionální reklamní spot u kterého se divák nebude nudit.

 5. Tisk a velkoplošný tisk

  Navržené materiály u našich dodavatelů necháme vyrobit a přivezeme vám je. Ať už potřebujete několik letáků, billboardy pro celé město, polepit výlohu či firemní vozy.

 6. 3D vizualizace

  Potřebujete vidět produkt který ještě fyzicky nemáte nebo není možné jej jinak zachytit? Máte plány budovy a potřebujete ukázat klientům, jak bude vypadat až bude postavená? Vdechneme život vašim představám.

Pro asijskou restauraci Mely působící v Plzni jsme vytvořili kompletní vizuální vzhled značky. Od tvorby jídelního lístku, vizitek až po tvorbu samotného webu. Naše spolupráce nadále pokračuje ve tvorbě a aktualizaci týdenních menu, poukázek / voucherů a focení jídel či eventů.

 • Vizuální identita
 • Grafika
 • Tiskoviny
 • Web
ukázka naší práce pro hooters

„Rád bych doporučil tvorbu webů a grafiky od firmy Reveal. Musím vyzvednout jejich přístup. Perfektní zpracování a hlavně i skvělé nápady. Za naši firmu určitě doporučuji. A to i náročným zákazníkům."

- Libor Dobrovolný, ředitel společnosti EventReality

 • Logo
 • Vizuální identita
ukázka naší práce pro golden gate

Nástroje které používáme

Adobe Photoshop
Adobe XD
Adobe Indesign
Blender
Adobe Illustrator
Adobe Premiere Pro

Zaujalo vás to?

Kontaktujte nás

arrow_forward
forum

Na těchto stránkách používáme soubory cookies a další technologie ke sběru dat o vašem prohlížeči, zařízení a poloze. Pokud budete naše stránky nadále používat bez potvrzení této zprávy, budeme to považovat za váš souhlas s používáním cookies. Pro více informací si přečtěte zpracování osobních údajů.