Online marketing

Postaráme se o to aby se Váš produkt nebo služby skvěle prodávali v online světě. Věříme si ale i na offline.

arrow_downward
Úvodní fotka stránky

Vstupenka do světa onlinu

Vítejte ve světě neomezených možností. Začít propagovat produkt či službu pomocí sociálních sítí je nejsnazší cesta k získání prvních zákazníků. Věřte nebo ne, ale Facebook používá bezmála 3 miliardy uživatelů. A kde jinde najdete tolik potenciálních zákazníků?

Co umíme

 1. Správa sociálních sítí

  Postaráme se kompletně o vaše sociální sítě. Specializujeme se především na Facebook a Instagram, ale zvládneme i jiné. Od návrhu content planu až po postování příspěvků nebo nastavení reklamy. O vaše sociální sítě bude postaráno.

 2. Příprava online kampaně

  Nevíte si rady s tím kde a jak na internetu oslovovat vaše zákazníky? Pomůžeme vám s kompletní přípravou online kampaně.

 3. PPC reklamy

  Pomocí vhodně nastavené PPC reklamy přivedeme na webové stránky relevantní uživatele.

 4. SEO

  Pomocí optimalizace pro vyhledávače zvýšíte návštěvnost vašeho webu z organického vyhledávání. Vždy pamatujte že, SEO je investice do budoucna!

Síť amerických restaurací Hooters působící v České republice využila našich kompletních služeb. Prvotně jsme vytvořili nové webové stránky s rezervačním systémem pro jejich restaurace. Dále naše spolupráce pokračuje ve formě tvorby tiskovin, správy sociálních sítí a focení jídel či eventů.

 • Web
 • grafika
 • sociální sítě
ukázka naší práce pro hooters

„Kluci z Reveal mi vytvořili web, který prodává. Za jejich profesionálním přístupem stojí i prvotřídní výsledky. Určitě doporučuji!"

- Petr Kratochvíl

 • Web
 • grafika
 • fotky
 • online marketing
ukázka naší práce pro hooters

Nástroje které používáme

Google Analytics
Sklik
Yoast
Facebook pixel
Shoptet
Google Ads

Zaujalo vás to?

Kontaktujte nás

arrow_forward
forum

Na těchto stránkách používáme soubory cookies a další technologie ke sběru dat o vašem prohlížeči, zařízení a poloze. Pokud budete naše stránky nadále používat bez potvrzení této zprávy, budeme to považovat za váš souhlas s používáním cookies. Pro více informací si přečtěte zpracování osobních údajů.